Operator maszyn CNC, tokarki, frezarki

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Olkusz
Wynagrodzenie: ok. 4500-5500,00 netto miesięcznie
Stanowisko: Operator CNC
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMETAL Sp. Jawna poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowiska: Operator maszyn CNC, tokarki, frezarki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC, tokarki, frezarki

  • obsługa urządzeń pomiarowych

  • czytanie rysunków technicznych

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze obrabiarek CNC Fanuc, Siemens, Mazatrol

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • samodzielne programowanie urządzeń,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie 4500-5500 netto miesięcznie (w zależności od poziomu doświadczenia)

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • premie

CV można składać osobiście w portierni zakładu przy ulicy Kluczewskiej 2A lub w wiadomości prywatnej. Pytania prosimy kierować na numer telefonu 725-900-500.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń