SILVERHAND

Operator maszyn – branża farmaceutyczna (k/m) -Niemcy, Berlin

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Berlin
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Operator maszyn w branży farmaceutycznej - Berlin

Silverhand, renomowana agencja zatrudnienia, poszukuje doświadczonych operatorów maszyn do pracy w innowacyjnym zakładzie farmaceutycznym w Berlinie. Oferujemy stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2500 EUR netto/miesiąc (168h, 22 dni pracy)
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Możliwość nadgodzin w soboty
  • Szanse rozwoju i długofalowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów Silverhand

Główne obowiązki:

  • Obsługa zautomatyzowanych maszyn do produkcji opakowań leków
  • Nadzór nad maszynami do pakowania leków (tabletki, blistry, butelki)
  • Dokumentacja procesów produkcyjnych
  • Kontrola jakości zgodnie z GMP
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (branża spożywcza/chemiczna/farmaceutyczna)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane prawo jazdy

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do kontaktu! Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Silverhand oferuje również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń