Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizuje się w leasingu, outsourcingu oraz rekrutacjach stałych. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej, świadczącą usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Obsługujemy branże takie jak przemysł, automotive, medyczna, farmaceutyczna oraz budowlana.

Operator Maszyn - Francja - Darmowe zakwaterowanie

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn praca we Francji

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek kamieni za pomocą maszyn,
  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie lub ręcznych pił i narzędzi do cięcia kamieni,
  • Monitorowanie i zapewnianie prawidłowego funkcjonowania maszyn,
  • Umieszczanie towaru na paletach,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w soboty,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Prywatny samochód na wyjazd (mile widziany).

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę,
  • Długoterminową współpracę.
  • Atrakcyjną stawkę godzinową:11,65/h
  • Premię +10%za zakończenie misji.
  • Premię +10%za niewykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Zwrot kosztów użytkowania samochodu: 50 euro miesięcznie.
  • Zdalną opiekę koordynatora podczas przejazdu i w trakcie trwania kontraktu.
  • Badania lekarskie pokrywane przez pracodawcę.
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń