SILVERHAND

Operator maszyn (Niemcy)

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Okolice Zwickau
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Operator maszyn (Niemcy) - stabilne zatrudnienie w okolicach Zwickau

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu specjalizującego się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych, poszukuje doświadczonych operatorów maszyn do pracy w Niemczech.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2600 EUR netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Długoterminowe zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Cotygodniowe zaliczki i dodatki zmianowe
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Wsparcie konsultantów Silverhand w procesie zatrudnienia

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych do wytwarzania okien i drzwi drewnianych
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości produktów

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w obsłudze maszyn
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Nasze usługi są bezpłatne, włączając tłumaczenie i przygotowanie CV w języku niemieckim.

Dodatkowe informacje

Silverhand oferuje również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń