Operator maszyn

Data publikacji: 16-07-2024
Miejsce Pracy: Opole
Stanowisko: Operator Maszyn

Operator Maszyn - Atrakcyjna Oferta Pracy w Opolu

PARETTi Rekrutacja, licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej (nr 9838), poszukuje dla swojego Klienta zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn w Branży Spożywczej

Zakres Obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Raportowanie awarii i problemów technicznych
  • Dbałość o czystość linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • Chęć rozwoju w sektorze spożywczym
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus atrakcyjne premie
  • Możliwości rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i wypoczynku dla dzieci
  • Wydarzenia integracyjne

Dołącz do Nas i Rozwijaj Swoją Karierę w Dynamicznym Środowisku Produkcyjnym!

Aplikuj już dziś, wysyłając swoje CV. Szanujemy Twoją prywatność - szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń