Jeśli masz doświadczenie na stanowisku operatora maszyn, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Operator maszyn - 3 dni pracy, 3 zni wolnego!

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Opole
Wynagrodzenie: 5300-6000
Stanowisko: Operator Maszyn

Operator Maszyn - Innowacyjny System Pracy w Opolu

PARETTi Rekrutacja, licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej (nr 9838), poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:

Operator Maszyn w Opolu

Twoje zadania:

  • Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • Udział w konserwacji i serwisowaniu urządzeń
  • Dbanie o czystość maszyn i stanowiska pracy
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola jakości produktów

Czego oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia w środowisku produkcyjnym
  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-18:00; 18:00-6:00, włącznie z weekendami)
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic lub uprawnienia SEP

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie startowe z premiami i dodatkami
  • Innowacyjny system pracy 3/3 (3 dni pracy, 3 dni wolnego)
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)

Zainteresowany? Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Paretti Sp. z o.o Sp. K. (Opole, ul. Kołłątaja 9/2) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane do zakończenia rekrutacji, nie dłużej niż przez 3 lata. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do UODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń