SEARCHERS
Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, obecnie dla naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator maszyn CNC (praca w renomowanej firmie na bardzo dobrych warunkach)

Operator Maszyn Produkcyjnych CNC

  • Data publikacji:
  • 13-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Wynagrodzenie:
  • 6700 brutto/miesiąc
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, obecnie dla naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC (praca w renomowanej firmie na bardzo dobrych warunkach)

Zadania na stanowisku (do wszystkiego wdrożymy):

  •     obsługa maszyn produkcyjnych (frezarka/tokarka CNC),
  •     przezbrajanie maszyny i wprowadzanie korekt podczas produkcji,
  •     wybiórcza kontrola jakości,
  •     konserwacja i dbanie o poprawny stan techniczny maszyny,
  •     raportowanie w systemie ERP zakończonych zleceń produkcyjnych.

Oczekiwania:

  •     doświadczenie na stanowisku operator maszyn lub podobnym,
  •     preferowane doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,
  •     umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),
  •     podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  •     samokontrola i koncentracja przy pracy,
  •     gotowość do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:

  •     stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  •     atrakcyjne warunki finansowe,
  •     wczasy pod gruszą,
  •     paczki świąteczne (2 x w roku),
  •     rozbudowany pakiet socjalny,
  •     parking,
  •     wzrost i rozwoju zawodowy, podnoszenie kwalifikacji,
  •     pomocnych przełożonych (wszystkiego Cię nauczą).

Zapraszamy:

    do przesyłania CV na adres rekrutacja@searchers.pl, w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref CNC/07/22

W treści CV koniecznie należy dopisać; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr CNC/07/22 prowadzonym przezSEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO” informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób:
a) listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk
b) drogą e-mailową: biuro@searchers.pl.
c) telefonicznie: +48 782 487 815
2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, udostępniania Pani/Pana danych potencjalnym pracodawcom, udziału w przyszłych procesach rekrutacji (o ile Pani/Pan wyraziła/ł na to zgodę) oraz udzielania Pani/Panu pomocy w znalezieniu pracy, w tym poprzez prezentowanie Pani/Panu odpowiednich ofert pracy.
3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
a) obowiązek prawny w zakresie uzyskania danych osobowych określonych w treści przepisu art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy - art. 6 ust. 1 lit c) RODO;
b) podejmowanie działań przed zawarciem umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej - art. 6 ust. 1 lit b) RODO;
c) prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj.: w zakresie danych zebranych od Pani/Pana podczas rozmowy kwalifikacyjnej; Administrator ma prawnie uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Pani/Pana umiejętności i zdolności - jest to mu potrzebne do oceny czy jest Pani/Pan odpowiednią osobą na stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja;
d) zgoda wyrażona przez Panią/Pana w zakresie przetwarzania danych wykraczających poza katalog danych osobowych określony przepisem prawa, o którym mowa w pkt a powyżej - odnośnie Pani/Pana udziału w aktualnym procesie rekrutacji, jak i przyszłych, prowadzonych przez Administratora procesach rekrutacji, a także odnośnie przekazania Pani/Pana danych osobowych określonemu podmiotowi (potencjalnemu pracodawcy) – jeżeli taka zgoda została przez Panią/Pana wyrażona - art. 6 ust. 1 lit a) RODO;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celów przetwarzania zebranych od Pani/Pana danych, o których mowa powyżej w ust. 2, tj. co do zasady:
a) w przypadku wyrażenia zgody na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym - do czasu zakończenia prowadzonego procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu miesiąca po jego zakończeniu. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia wyrażenia zgody w tym zakresie lub do dnia cofnięcia udzielonej przez Panią/Pana zgody;
b) w zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pan danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora – przez okres istnienia prawnie uzasadnionych interesów Administratora lub do czasu wyrażenia skutecznego sprzeciwu wobec takiego przetwarzania ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację.
5. Pani/Pana dane będą przekazywane innym podmiotom, a w szczególności, tj. potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników odpowiadających Pani/Pana wykształceniu i doświadczeniu, upoważnionym pracownikom i współpracownikom Administratora w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych; podmiotom świadczącym usługi techniczne na rzecz Administratora; podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej cofnięciem.
7. Przysługuje Pani/Panu prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy Pani/Pan uzna, że Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe niezgodnie z obowiązującymi przepisami.
8. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym nie podlegają profilowaniu.
9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
10. W przypadku aplikowania na stanowisko związane z nawiązaniem współpracy w oparciu o umowę pracę, podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z treści przepisu art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy stanowi wymóg ustawowy i jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie przez Panią /Pana danych osobowych w szerszym zakresie ma natomiast charakter dobrowolny i odbywa się za Pani/Pana zgodą. W przypadku natomiast aplikowania na stanowisko związane z nawiązaniem współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do podjęcia działań zmierzających do zawarcia przedmiotowej umowy, tj. wzięcia udziału w procesie rekrutacji.