Operator maszyn produkcyjnych - produkcja żywności 16e/h

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 16e/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Pracownik produkcji – operator maszyn produkcyjnych

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się produkcją wyrobów z owoców, mieszanek orzechów, past/dżemów owocowych, suszonych owoców, poszukujemy Kandydatów na stanowisku – pracownika produkcji – operatora maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Lübz, Niemcy

Oferta:

·       Niemiecka umowa o pracę tymczasową

·       Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy (płatne 250-310e/miesiąc)

·       Stawka 16 euro brutto/h

·       Pełen etat

·       Praca na 2 zmiany 5 dni w tygodniu

·       Możliwe nadgodziny albo/i praca w soboty

Zadania:

·       Zadania związane z pracą na produkcji

·       Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa żywności

·       Ważenie i mieszanie produktów (owoców, orzechów)

·       Praca zgodnie ze standardami

·       Przeprowadzanie kontroli jakości produkcji

·       Podnoszenie ciężarów (kartony/skrzynie pomiędzy 5 a 20 kg)

·       Obsługa urządzeń transportowych (wózki paletowe, EPT itp.)

Wymagania:

·       Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

·       Wykształcenie lub doświadczenie związane z wykonywaniem zawodu np. specjalista ds. technologii żywności/ specjalista ds. magazynowania/ technolog cukiernictwa/ piekarz/cukiernik

·       Doświadczenie w branży produkcji żywności, obsłudze maszyn produkcyjnych

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń