Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn w przemyśle włókienniczym

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Żagań, województwo lubuskie
Wynagrodzenie: 28,10 zł brutto/h
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pracowników produkcji do firmy będącej liderem w branży produkcji kołder, poduszek oraz wyrobów pikowanych. Nasz klient, renomowany producent z długoletnią tradycją, obecnie rozwija swój oddział zajmujący się dzianiną futerkową i poszukuje zaangażowanych i sumiennych osób do swojego zespołu.

Zakres obowiązków:

- Obsługa i kontrola maszyn włókienniczych do produkcji dzianin futerkowych
- Monitorowanie parametrów technicznych maszyn oraz bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku
- Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz zgłaszanie poważniejszych awarii do działu technicznego

Co oferujemy:
- Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- Stawka 28,10 zł brutto/h
- Praca w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku (6-14);
docelowe przejście na 2 zmiany w późniejszym okresie
- Zapewniamy odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i zdobyć cenne doświadczenie w prestiżowym przedsiębiorstwie, zapraszamy do aplikowania!

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń