Fidenti Personal GmbH
Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn Wtryskowych

Data publikacji: 14-06-2024
Miejsce Pracy: Schwerin / Niemcy
Wynagrodzenie: 14,36 €/godz. + dieta
Stanowisko: Operator Maszyn

OPERATOR MASZYN WTRYSKOWYCH (wymagany jęz. niemiecki/angielski)
Schwerin

Obowiązki

  • obsluga maszyn (wtryskarki)
  • odlew tworzywa sztucznego
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • niezależna pielęgnacja i konserwacja maszyn
  • ustalanie przyczyn usterek

Wymagania

  • w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • konieczna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • sprawność fizyczna i manualna
  • prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + dieta netto za każdy przepracowany dzień
  • umowa zgodna z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy
  • dodatek za pracę w nadgodzinach: 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach
  • zapewniamy pomoc polskojęzycznych koordynatorów w sprawach urzędowych