Operator Maszyny Pakującej Pomidory/ Pan z angielskim i doświadczeniem

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Maasdijk
Wynagrodzenie: 15,24e/h + dodatki
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy

Maasdijk, Holandia

Opis stanowiska

 Dla naszego wieloletniego klienta w Maasdijk poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn pakujących do pracy w nowoczesnej i w pełni zautomatyzowanej hali produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

▪️Przygotowanie maszyn i uruchamianie linii produkcyjnych.

▪️Monitorowanie pracy maszyn, zapewnienie płynnego działania.

▪️Zarządzanie zespołem pracowników linii produkcyjnej.

▪️Diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych.

▪️Dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

▪️Współpraca z liderami zespołów.

Wymagania:

▪️Dobra znajomość języka angielskiego.

▪️Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres (minimum 1 rok).

▪️Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w soboty.

▪️Chęć dojazdu do pracy rowerem (do 10 km) w przypadku korzystania z zakwaterowania firmowego.

▪️Gotowość do odbycia rozmowy rekrutacyjnej z klientem w Holandii.

Oferujemy:

▪️Wynagrodzenie €15.24 brutto/godz.

▪️Dodatek nocny 25% za pracę między 21:00-04:00.

▪️Dodatek wakacyjny oraz urlopowy.

Cotygodniowe wypłaty.

▪️Zakwaterowanie za €127/tydz. (w zależności od dostępności miejsc).

▪️Ubezpieczenie zdrowotne €35.56/tydz. z możliwością dofinansowania.

▪️Program emerytalny od pierwszego dnia pracy.

▪️Transport do i z miejsca pracy.

▪️Możliwość długoterminowej współpracy.

▪️Wsparcie koordynatorów.

Godziny pracy:

Zmiana dzienna: 06:00-17:00

Zmiana nocna: 17:00-04:00

Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij CV na

rekrutacja@humanbe.pl

lub zadzwoń pod numer

+48 602 460 130.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń