KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

Operator Maszyny -Praca w Niemczech

Data publikacji: 22-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem i pełnym wsparciem? Dołącz do naszego zespołu jako Operator Maszyny!

Stanowisko: Operator Maszyny

Lokalizacja: Całe Niemcy

Wynagrodzenie:

15,06 € brutto/h + 30,00 € netto dziennie + zakwaterowanie opłacane przez firmę

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe codzienne diety
  • Bezpłatne zakwaterowanie – oszczędzaj na kosztach mieszkania
  • Pracę na terenie całych Niemiec – idealne, jeśli lubisz zmieniać miejsca
  • Wsparcie i opiekę koordynatora na miejscu

Twoje zadania:

  • Obsługa obrabiarek do metalu
  • Monitorowanie pracy maszyn
  • Utrzymanie standardów jakości

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem

Chcesz zacząć nową pracę? Zadzwoń do nas już teraz!

Skontaktuj się z:

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń