Operator Palnika Acetylenowo Tlenowego Holandia

Data publikacji: 14-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Operator

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Operatora Palnika Acetylenowo-Tlenowego do pracy w Holandii. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Główne zadania

  • Precyzyjne cięcie elementów stalowych przy użyciu palnika acetylenowo-tlenowego
  • Dbałość o jakość i efektywność wykonywanych prac
  • Przestrzeganie zasad BHP i procedur firmowych

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w obsłudze palnika acetylenowo-tlenowego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy za granicą

Oferujemy

  • Holenderską umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 Euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w Holandii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: office@eastgaterecruitment.com
W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Operator Palnika Acetylenowo Tlenowego Holandia"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń