Praca Bawaria obsługa piaskarki do piaskowania

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy Augsburg
Wynagrodzenie: 2200€
Stanowisko: Operator Maszyn

Praca w Bawarii: Operator piaskarki do obróbki metalu

Poszukujemy doświadczonego operatora piaskarki do pracy w Augsburgu (Bawaria, Niemcy). Oferujemy stabilne zatrudnienie w małej fabryce specjalizującej się w obróbce powierzchni metalowych.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa piaskarki do obróbki różnych części metalowych
  • Galwanizacja elementów metalowych
  • Dbałość o jakość wykonywanych procesów
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:

    ok. 2700 euro netto miesięcznie
  • 40-godzinny tydzień pracy (system jednozmianowy, 07:00 - 16:30)
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Zakwaterowanie: pokój jednoosobowy (500-600 euro miesięcznie)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (komunikacja ogólna)
  • Doświadczenie w obsłudze piaskarek (mile widziane)
  • Precyzja i dbałość o szczegóły

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Praca Bawaria obsługa piaskarki do piaskowania, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 08:00-16:00)

Dołącz klauzulę: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń