OK JOB
Agencja pracy Ok Job Sp. z o.o. (nr 12732) dla swojego Klienta, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Operator Produkcji

Data publikacji: 21-05-2024
Miejsce Pracy: Krosno
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Zadania:

  • praca przy produkcji amortyzatorów samochodowych
  • kontrola jakości produkowanego sprzętu

Każdy pracownik ma jasno sprecyzowany zakres obowiązków, a także bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne przygotowujące do samodzielnego wykonywania obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:0-22:00, 22:00-6:00) lub 4-ro brygadowym
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu karty sportowej watrakcyjnej cenie
  • dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
  • odzież i obuwie zapewnia pracodawca

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!