Operator ReachTruck/Granulat plastikowy/Angielski B1

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Moerdijk
Wynagrodzenie: do 16e/h
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Poszukujesz pełnoetatowej pracy w rozwijającej się firmie logistycznej? Dobrze radzisz sobie z obsługą wózka widłowego? Ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Moerdijk

Stanowisko: Operator wózka widłowego (Reachtruck)

Opis stanowiska:

▪️Praca przy produkcji granulatu plastikowego

▪️Obsługa wózka widłowego (czasami 5-6 godzin dziennie)

▪️Przepakowywanie worków o wadze 25 kg

▪️Obsługa silosów i prace fizyczne na wysokościach (wspinanie się po schodach)

Wymagania:

-Doświadczenie jako operator wózka widłowego (certyfikat nie jest obowiązkowy)

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

-Brak lęku wysokości

-Proaktywne podejście i gotowość do pracy w elastycznych godzinach

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

€14.50-€16 brutto/godz. (w zależności od doświadczenia)

▪️Dodatek wakacyjny i urlopowy

▪️Cotygodniowe wypłaty na konto

▪️Ubezpieczenie zdrowotne (€35.56 tygodniowo) z możliwością dofinansowania

▪️Program emerytalny od pierwszego dnia pracy

▪️Możliwość długoterminowej współpracy

▪️Wsparcie koordynatorów

▪️Dostęp do dokumentów przez aplikację mobilną

Zgłoszenia:

Wyślij CV na adres: rekrutacja@humanbe.pl

Kontakt: +48 602 460 130

Zapraszamy do aplikowania!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń