Operator Sprzętu - Pracownik ds. Porządkowych - DOFINANSOWANIE DOJAZDU

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Mirowo 14, gm. Rymań, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Zakres obowiązków:

- Obsługa sprzętu - ładowarki, wózki jezdniowe podnośnikowe z wysięgnikiem, kompaktor, spycharka;
- Zagospodarowywanie odpadów w poszczególnych miejscach przetwarzania, magazynowania i składowania;
- Załadunek i rozładunek odpadów;
- Codzienna i okresowa konserwacja maszyn zgodnie z DTR maszyny i regulacjami prawnymi;
- Dopilnowywanie terminów przeglądów serwisowych, zgłaszanie potrzeb i nieprawidłowości działania do przełożonych;
- Gospodarka materiałami eksploatacyjnymi (paliwo, oleje, płyny) oraz częściami zamiennymi;
- Prace transportowe po terenie Zakładu;
- Kierowanie ruchem pojazdów i pieszych na terenie zakładu;
- Utrzymanie czystości i porządku w obsługiwanych maszynach oraz na terenie Zakładu;
- Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe;
- Uprawnienia na ładowarki klasy III;
- Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe ze zmiennym wysięgnikiem klasy I WJO;
- Minimum 6 - miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora ładowarki;
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane:

- Uprawnienia na ładowarki klasy I;
- Uprawnienia na spycharki klasy I.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;
- Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;
- Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
- Pakiet opieki medycznej dla pracownika finansowany przez pracodawcę;
- Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
- Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
- Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
- Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego;
- Dofinansowanie dojazdu do pracy.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

  • Poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=38f89dc73d9a493598a523f65dd7c532

Lub

  • Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem 94 732 83 95

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń