Drogi Kandydacie, jeśli szukasz stabilnej pracy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Operator Urządzeń Oczyszczalni Ścieków

  • Data publikacji:
  • 28-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Chechło Pierwsze
  • Stanowisko:
  • Operator

Zadania:

Bieżąca kontrola parametrów jakościowych odprowadzanych ścieków
Eksploatacja i konserwacja oczyszczalni ścieków (bieżące naprawy i remonty)
Utrzymanie stałej czystości w powierzonym obiekcie
Usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości i awarii
Zgłaszanie przełożonym konieczności realizacji prac przez serwis zewnętrzny

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Mile widziana wiedza techniczna i podstawowa wiedza o stosowanej technologii oczyszczania ścieków
Uprawnienie energetyczne do 1KV, lub gotowość do ich wyrobienia (na koszt firmy)
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polską firmą, będącą jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Europie,
Współpracę z profesjonalnym, wspierającym i przyjaznym zespołem fachowców,
Szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia,
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne,
Program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii do 1500 zł za polecenie znajomego do pracy,
Raz na kwartał paczka lodów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Analizy aplikacji dokonujemy z dużym zaangażowaniem. Kontakt z naszej strony następuje często jeszcze tego samego dnia lub kolejnego, a maksymalny czas na odzew to 5 dni roboczych. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w przypadku tej rekrutacji, zachęcamy do wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach – a być może już za jakiś czas będziemy w stanie zaoferować Ci bardziej dopasowaną i atrakcyjniejszą propozycję współpracy.

Dziękujemy za poświęcony czas oraz zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej lodowej społeczności.

Etapy rekrutacji:

1. Odbieram i analizuję Twoje CV
2. Dzwonię do Ciebie, umawiamy się na rozmowę online i poznajemy się
3. Spotykasz się z przyszłym przełożonym (online lub na miejscu)
4. Organizujemy zatrudnienie!

O Nas

Od ponad 20 lat produkujemy dla wszystkich miłośników dobrych lodów i deserów mrożonych produkty, które są dostępne już nie tylko w ubkiPolsce, ale również w Europie, Azji, Afryce czy Ameryce Południowej! Nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy, udoskonalając swoje receptury, aby zaskakiwać Ciebie pysznymi lodami. Znajdujemy niekonwencjonalne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie zaspokoić k smakowe nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wykwalifikowana kadra ekspertów dba o to, by dostarczany produkt spełniał wymagania najwyższej jakości, zarówno pod kątem receptury, jak i faktury czy opakowań. Możesz rozwijać się z nami zawodowo w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym lub w biurze handlowym w Łodzi.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi

(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest FF Marka Własna Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź (KRS: 0000046958)

2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Pan/Pani uczestniczy, a w razie wyrażenia stosownej zgody również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi

3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) [art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”]

4. Przysługuje Pani/Panu:

· prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

· prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;

· prawo do przenoszenia danych;

· prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

w zakresie, jakim podstawę przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, iż nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Podanie danych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

6. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez administratora – pracownicy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego wykonywania pracy; zleceniobiorcy/usługodawcy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego świadczenia usług; inne osoby, o ile jest to niezbędne i pozostaje w zgodzie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

7. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

9. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez FF Marka Własna Sp. z o.o., w którym Pani/Pan uczestniczy, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o.– przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

10. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod(małpa)ffmw.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń