Magda Sekuła AsistWork

Operator wózka jezdniowego

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Wrocław, Psie Pole
Wynagrodzenie: 5100 - 6100 zł brutto
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Twój zakres obowiązków:

transport surowców i gotowych produktów na terenie zakładu
przyjmowanie dostaw
przygotowywanie zamówień do wysyłki
obsługa wózka jezdniowego
obsługa wózka typu milk run

Nasze wymagania:

uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
doświadczenia w pracy jako operator wózka min. 6 miesięcy

To oferujemy:

stawka podstawowa: 30,50 zł brutto/h
premia frekwencyjna: 200zł brutto
premia jakościowa: do 825 zł brutto
dodatek za pracę w sobotę w wysokości 150 zł/brutto + dzień wolny do odbioru/ wynagrodzenie za nadgodziny
umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
pracę w dogodnej lokalizacji: dojazd komunikacją miejską (tramwaj linii: 1, 7, 15, 74)
komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość kantyny, darmowa kawa/herbata/woda, swobodny dostęp do darmowego miejsca parkingowego
opiekę konsultanta na miejscu, odzież ochronną, szkolenie wdrożeniowe
ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz prawne dla pracownika oraz jego rodziny

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń