Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Operator wózka - Niemcy

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy

Stanowisko pracy:

Operator wózka widłowego, praca w Niemczech.

Twój zakres obowiązków:

    • załadunek i rozładunek tirów za pomocą wózka widłowego czołowego

    • zapisywanie załadunku za pomocą skanera

    • sprawdzanie temperatury, zapachu rozładowywanego auta i notowanie pomiarów za pomocą skanera (praca w branży spożywczej)

    • zaopatrywanie taśmy produkcyjnej w surowce

    • transport wewnątrzmagazynowy

Nasze wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych minimum 1 rok

    • uprawnienia na wózki widłowe

    • gotowość do pracy zmianowej (5:30-13:30, 14:00-22:00, 22:00-6:00),

    • podstawy języka niemieckiego

    • prawo jazdy kat. B. + własne auto do dyspozycji(warunek konieczny)

Co oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowęo pracę na czas nieokreślony,

    • stawka godzinowa:14.15 eurobrutto,

    • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania w pokojachdwuosobowych(pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).

    • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych,

    • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1),

    • pomoc w załatwieniu niemieckiego numeru podatkowego.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń