ak13.jobs
DOBRA I BEZPIECZNA PRACA W NIEMCZECH

Operator wózka widłowego

Data publikacji: 14-05-2024
Miejsce Pracy: Rothline Bayern
Wynagrodzenie: 2500e

W miejscowości ROTHLEIN od zaraz na magazynie do podjęcia legalna praca w Niemczech dla operatorów

wózków widłowych. Ogłoszenie adresowane do osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Pracuj jako Operator wózka widłowego w Niemczech

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego:

- Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany)

- Układanie towaru na palety

- Streczowanie palet

- Kontrola jakości

- Obsługa ręcznego wózka paletowego

- Proste prace pomocnicze

Oczekiwania:

- Uprawnienia na wózek widłowy ;

- Dobra znajomość jeżyka niemieckiego;

Zapewniamy:

- Stawka 15,38€ brutto/h;

- Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

- Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;

- Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin

- Dodatki urlopowe oraz świąteczne;

- Do 30 dni płatnego urlopu;

- Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)

- Premie wakacyjne oraz świąteczne

- Dodatkowe świadczenia emerytalne

- W pełni płatne dni świąteczne – ustawowo wolne od pracy (zgodnie z niemieckim prawem pracy)

- Odzież oraz obuwie robocze

- Polskojęzyczny opiekun

Stawki:

2.500€ Brutto miesięcznie 15,38h

Swoje cv proszę przesyłać na adres ana.kowalczyk.recruiting@gmail.com