Agencja Pracy Select

Operator wózka widłowego

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Bełchatów

Operator wózka widłowego - dołącz do naszego zespołu!

Agencja Pracy Tymczasowej Select (nr rej. 3891) poszukuje dla swojego Klienta doświadczonych operatorów wózków widłowych w Bełchatowie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa wózka widłowego
  • Wsparcie w pracach magazynowych
  • Udział w tworzeniu raportów i inwentaryzacjach

Nasze wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy zmianowej (I zmiana 6-14, II zmiana 14-22)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4450,00 zł brutto + 300,00 zł premii za dyspozycyjność
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@select-hr.pl z dopiskiem 'OPERWÓZEK/2024' w tytule wiadomości.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności. Przesłanie CV oznacza zgodę na udział w procesie rekrutacji i akceptację warunków przetwarzania danych osobowych.

Agencja Select nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń