Alicja
Poszukujemy Operatora Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT -> wysoki skład!

Operator wóżka widłowego -> EXTRA STAWKA + zwrot za paliwo

Szukasz stabilnej pracy, w której możesz zarabiać 4400 zł na rękę miesięcznie i więcej?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i uprawnienia UDT? To Ciebie szukamy!

Mamy pracę od zaraz. Lokalizacja: Kąty Wrocławskie (dojazd we własnym zakresie)

Zapłacimy Ci za paliwo!

oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy

- stawkę podstawową 4800 zł brutto

- po 3 miesiącach wynagrodzenie 5000 zł brutto

- dodatek paliwowy od 300 zł do 1240 zł brutto-> dla każdego w zależności od ilości km

- premię do 1000zł brutto

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym -> wolne weekendy

- benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na platformie benefitowej)

zadania:

- obsługa wózka widłowego wysokiego składu

- obsługa systemu komputerowego

oczekujemy:

- uprawnień UDT na wózki widłowe oraz doświadczenia w ich obsłudze

- gotowości do pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Napisz SMS o treści UDT pod nr 667800096 -> Oddzwonię!