Praca Holandia operator wózka widłowego

Data publikacji: 13-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1850€
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Operator wózka widłowego w centrum dystrybucyjnym materiałów budowlanych

Poszukujemy 4 doświadczonych operatorów wózków widłowych do pracy w holenderskim centrum dystrybucyjnym materiałów budowlanych. Dołącz do naszego zespołu i weź udział w sprawnym zarządzaniu i dystrybucji szerokiej gamy produktów budowlanych.

Twoje główne zadania:

  • Kompletowanie i przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • Obsługa wózka widłowego przy załadunku i rozładunku towarów
  • Dbanie o porządek w magazynie i na terenie zewnętrznym

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia i ważnego certyfikatu na wózek widłowy (lub chęci jego uzyskania)
  • Gotowości do pracy na świeżym powietrzu
  • Profesjonalnego podejścia do klienta
  • Zdolności do wykonywania pracy fizycznej, w tym podnoszenia cięższych materiałów
  • Zainteresowania branżą budowlaną
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (znajomość holenderskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności pracy zespołowej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie
  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza Holandii
  • Pracę projektową z perspektywą długoterminowej współpracy
  • Transport z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €14,48 brutto/h (€13,77 + €0,71 ATV)

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Operator wózka widłowego Holandia - [Twoje imię i nazwisko]".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W razie pytań, zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numer: +48 514 630 888.

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń