OTTO Work Force
Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły

Operator wózka widłowego wysokiego składu | 16,00 euro/h- DE

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Lipsk, Niemcy
Wynagrodzenie: 16,00euro/h + dodatki za nocki i weekendy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego za granicą? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę w Lipsku! Wykorzystaj swoje umiejętności w nowoczesnym magazynie logistycznym z częściami samochodowymi i zarabiaj w euro.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,00 euro/h + dodatki za pracę nocną i weekendową
  • Gwarancja minimum 151 godzin pracy miesięcznie
  • Komfortowe zakwaterowanie z bezpłatnym Wi-Fi
  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową
  • Stabilny system dwuzmianowy (poniedziałek-sobota)
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Pełne ubezpieczenie pracownicze i opieka zdrowotna
  • Zdalny proces rekrutacji
  • Wsparcie w organizacji wyjazdu
  • Możliwości rozwoju zawodowego w OTTO lub u klienta
  • Szansa na uzyskanie Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

Twoje obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego do transportu części samochodowych
  • Załadunek i rozładunek pojazdów ciężarowych
  • Kompletacja zamówień z użyciem skanera

Czego oczekujemy?

  • Ważnych uprawnień na wózki widłowe
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Skontaktuj się z nami: 717443131 lub wyślij CV na adres: applications@ottoworkforce.eu

Administrator Danych Osobowych: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce (KRS: 0000365511, NIP: 8961508583, REGON: 021351810, KRAZ: 23365). Twoje dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna na stronie OTTO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń