Poszukujemy operatora wózka widłowego wysokiego składu do magazynu z branży automotiv w Lipsku

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU W LIPSKU

Data publikacji: 17-05-2024
Miejsce Pracy: Leipzig, Niemcy
Wynagrodzenie: 16euro brutto/h

Stabilna praca w magazynie logistycznym w Niemczech

Szukasz stabilnego zatrudnienia z gwarantowanymi godzinami pracy, zakwaterowaniem i możliwościami rozwoju? Nasza oferta pracy jako operator wózka widłowego wysokiego składu w Lipsku jest idealna dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjna stawka: 16€ brutto/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Wi-Fi
  • Transport do pracy
  • Terminowe wynagrodzenie 💰💰
  • Długoterminowe zatrudnienie z ubezpieczeniem i składkami
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Prosta, zdalna rekrutacja

System pracy zmianowej

  • I zmiana: 06:00-14:45
  • II zmiana: 15:00-23:45
  • III zmiana: 22:00-06:00

Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy i weekendy!

Twoje obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego do transportu części samochodowych
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Praca ze skanerem i dostarczanie produktów komisjonerom

Czego oczekujemy?

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UE, polskie UDT 2WJO)
  • Minimum rok doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy pomoc w formalnościach i organizacji transportu do Niemiec. Nie czekaj, aplikuj już dziś!