Talent Partners

Operator Wózka Widłowego / Magazynier

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

 Miejsce pracy: Żory

Umowa o pracę.

 Zatrudnienie bezpośrednio w firmie!

Najważniejsze obowiązki:

  • przyjmowanie, odbieranie oraz wydawanie produktów,
  • układanie elementów na magazynie zgodnie z procedurą.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia UDT min. III WJO do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • umowa na czas nieokreślony możliwa jeszcze w pierwszym roku zatrudnienia,
  • szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • szereg dodatków do wynagrodzenia,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 535 215 835.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń