KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszam do oferty

Operator wózka widłowego - praca w Holandii

Data publikacji: 16-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii.

Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego (reachtruck/ heftruck)

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

• Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Oferujemy :

• legalną pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,

• ubezpieczenie pracownicze, zakwaterowanie oraz transport do pracy

• stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),

• wypłaty co tydzień +dodatki

Wymagamy :

• uprawnień na wózki widłowe

• doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych

• znajomości języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901 414

Iza+ 48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa,Gminna131

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń