Operator wózka widłowego RADOMSKO

Operator Wózka Widłowego RADOMSKO

Data publikacji: 25-07-2024
Miejsce Pracy: Radomsko
Wynagrodzenie: 6000

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4370 - 6050 zł brutto miesięcznie
  • Kompleksowy pakiet benefitów, w tym:
    • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
    • Karta Multisport
    • Wczasy pod gruszą (900 zł brutto/mies.)
    • ZFŚS (paczki świąteczne dla dzieci do 16 lat, dodatki okolicznościowe)
  • Wysokie premie sięgające nawet 25% wynagrodzenia

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa wózków widłowych
  • Sprawny transport tworzywa na terenie zakładu produkcyjnego
  • Wsparcie w czynnościach pomocniczych w obszarze sortowni

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Aktualne uprawnienia UDT lub gotowość do ich uzyskania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę jako Operator Wózka Widłowego w Radomsku! Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów. Nie zwlekaj - aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń