Dla naszego Klienta poszukujemy energicznych i zaangażowanych pracowników na stanowisko Operatora Wózka Widłowego Czołowego.

Operator wózków widłowych

Data publikacji: 21-10-2024
Miejsce Pracy: Częstochowa
Rodzaj Pracy: Praca stała
Doświadczenie: Wymagane

Zakres obowiązków:

Obsługa wózka widłowego czołowego

Praca z systemem skanowania

Wprowadzanie danych do bazy danych

Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

Minimalne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Uprawnienia UDT

Umiejętność pracy w zespole

Dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego

Przyjazną atmosferę w pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń