Manbroker Sp. z o.o. dla swojego Klienta, renomowanego producenta przemysłowych opraw oświetleniowych i akcesoriów montażowych poszukuje osób do pracy w charakterze: Operatora wózka widłowego czołowego (II WJO)

Operator wózków widłowych II WJO

Data publikacji: 19-06-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk, Kokoszki
Wynagrodzenie: od 34 zł/brutto/h

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego operatora wózków widłowych z uprawnieniami II WJO do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w Gdańsku Kokoszkach. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Główne obowiązki

  • Efektywna obsługa magazynu i wsparcie działu logistyki
  • Precyzyjne przyjmowanie i układanie towarów
  • Sprawny transport materiałów między magazynem a strefą produkcyjną

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia UDT w kategorii II WJO
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym (6:00-14:00) oraz w wybrane soboty
  • Dobra kondycja fizyczna i sprawność manualna

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, starting od 34,00 zł brutto/h, z możliwością wzrostu w zależności od doświadczenia
  • Szansa na rozwój kariery i dostęp do innych ofert pracy w firmie

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku pracy! Aplikuj już dziś i zostań częścią naszej logistycznej rewolucji w Gdańsku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń