Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej poszukuje opiekuna ekspozycji w Galerii "Baszta Czarownic"

Opiekun ekspozycji w Galerii "Baszta Czarownic"

Data publikacji: 03-09-2024
Miejsce Pracy: Słupsk
Wynagrodzenie: 4300 brutto + dodatek stażowy
Stanowisko: Sprzedawca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

OPIS STANOWISKA:

1) udostępnianie zwiedzającym wystawy oraz pobieranie opłat za sprzedaż biletów wstępu,

2) sprawowanie opieki nad ekspozycją,

3) prowadzenie ewidencji frekwencji osób zwiedzających wystawy,

4) sprzątanie w obiekcie i wokół obiektu Galerii „Baszta Czarownic”,

5) pomoc w organizacji warsztatów artystycznych oraz innych imprez organizowanych przez BGSW.

WYMAGANIA

  • minimum dwuletni staż pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej,
  • średnie wykształcenie,
  • wysoka kultura osobista,
  • obsługa kasy fiskalnej

OFERUJEMY

  • pracę w zgranym zespole ludzi i ciekawym środowisku pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o na czas określony,
  • możliwość angażowania się w wiele ciekawych inicjatyw kulturalnych.

DODATKOWE INFORMacje

WARUNKI APLIKOWANIA

Zgłoszenia zawierające:

• CV
• list motywacyjny

należy przesyłać do dnia 13 września 2024 r. na adres: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej 76-200 Słupsk Partyzantów 31 A z dopiskiem - opiekun ekspozycji w Galerii „Baszta Czarownic”

Planowany termin zatrudnienia w instytucji: 01.10.2024

Forma zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę na czas określony

Prosimy o wypełnienie i podpisanie kwestionariusza znajdującego się na stronie BGSW w Słupsku w zakładce BIP oferty pracy:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń