PLH24hebi GmbH

Opiekun lub opiekunka osób starszych, język niemiecki

Data publikacji: 31-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Aachen
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna osób starszych dla pacjenta z okolic Aachen.

Podopieczny cierpi na problemy z pamięcią i porusza się ze wsparciem. Regularnie odwiedza go rodzina. Pacjent spokojnie przesypia noce i nadal podejmuje różne aktywności, takie jak spacery czy inne formy spędzania czasu wolnego. Komfortowe zakwaterowanie, szybkie zatrudnienie.

Zadania pracownika:

  • wsparcie pacjenta w przebieraniu, higienie osobistej i pielęgnacji
  • prace domowe, takie jak sprzątanie, wynoszenie śmieci, pranie, drobne zakupy
  • gotowanie posiłków, podawanie przygotowanych leków

Oczekujemy komunikatywnej (minimum podstawowej) znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę i składki, zakwaterowanie i pomoc w dotarciu na miejsce pracy, ustalony czas wolny i wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń