Opiekun/Opiekunka - wiza sponsorska - UK

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Chatham, Kent, Wielka Brytania
Wynagrodzenie: £26,174 rocznie
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Recovery Support Worker/Pracownik wsparcia w procesie zdrowienia - UK

Dla naszego Klienta organizacji działającej w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, oferującej wsparcie dla osób wymagających różnorodnej opieki, zarówno w zakresie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko pracownika wsparcia w procesie zdrowienia.

Lokalizacja:Chatham, Kent, Wielka Brytania

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie:

    £26,174 rocznie
  • 48 godzin tygodniowo (możliwość pracy w większym wymiarze godzin)
  • Elastyczna praca w godzinach kontraktowych zgodnie z potrzebami usług, zazwyczaj według grafiku obejmującego poranki, wieczory, weekendy i święta
  • Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (po obniżonej cenie)

Zadania:

  • Podawanie leków
  • Zapewnianie opieki osobistej
  • Zachęcanie do wykonywania codziennych zadań, takich jak gotowanie i sprzątanie
  • Zachęcanie i motywowanie podopiecznych do utrzymywania dobrego poziomu higieny osobistej oraz dbałości o czystość otoczenia
  • Zapewnianie, aby otoczenie było zawsze czyste
  • Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i oferowanie wsparcia emocjonalnego tam, gdzie jest to potrzebne
  • Zachęcanie podopiecznych do angażowania się w różnorodne, ciekawe zajęcia społeczne zarówno w domu, jak i poza nim
  • Rozwijanie ciepłych i pełnych zaufania relacji z podopiecznymi oraz ich rodzinami, umożliwiając im jak najpełniejsze korzystanie z usług
  • Nauczanie umiejętności życiowych, takich jak zakupy i korzystanie z transportu publicznego
  • Współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić najwyższe możliwe standardy opieki
  • Zapewnianie towarzystwa

Wymagania:

  • Kwalifikacje / szkolenia związane z opieką
  • Min. rok doświadczenia w dowolnym rodzaju opieki
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń