Opiekun osób starszych

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Austria
Wynagrodzenie: 10000-15000zł
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Promedica24, lider w świadczeniu usług opiekuńczych w Austrii, poszukuje doświadczonego Opiekuna Osób Starszych do pracy w Wiedniu.

Opis stanowiska:

- Zapewnianie opieki i wsparcia osobom starszym w ich domach
- Pomaganie w codziennych czynnościach, takich jak mycie, ubieranie i przygotowywanie posiłków
- Towarzyszenie osobom starszym podczas spacerów, zakupów i zajęć
- Monitorowanie stanu zdrowia i samopoczucia podopiecznych
- Raportowanie o wszelkich zmianach lub obawach dotyczących podopiecznych

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- Empatia, cierpliwość i dobre umiejętności komunikacyjne
- Znajomość języka niemieckiego
- Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i w nocy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 10000 do 15000 zł miesięcznie (brutto)
- Stałą pracę na podstawie umowy zlecenia
- Elastyczne godziny pracy
- Pracę zmianową
- Pracę w weekendy
- Pracę w nocy
- Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń