OTTO Work Force

Zbieranie zamówień w centrum dystrybucyjnym| Praca Holandia | €17.11/h

Data publikacji: 01-06-2024
Miejsce Pracy: Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zaandam, Zwolle, Holandia
Wynagrodzenie: 14,33 - 17,11EUR brutto/godzina
Stanowisko: Magazynier

Praca w Holandii: Order Picker w Centrum Dystrybucyjnym Albert Heijn

Szukasz atrakcyjnej pracy za granicą? Dołącz do zespołu Albert Heijn w Holandii jako order picker! Przygotuj się na ekscytującą pracę w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, gdzie będziesz kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw dla popularnej sieci supermarketów.

Lokalizacje do wyboru:

  • Geldermalsen
  • Pijnacker
  • Tilburg
  • Zaandam
  • Zwolle

Opis stanowiska

Jako order picker będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień przy użyciu innowacyjnego systemu głosowego Voice Pick w języku polskim. Do przemieszczania się po magazynie wykorzystasz elektryczny wózek BT. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - zapewniamy kompleksowe, tygodniowe szkolenie!

Nasza oferta

  • Atrakcyjna stawka: 17.11 EURO brutto/h (14.33 EUR + 11.06% ATV + 8.33% dodatek wakacyjny)
  • Bonusy za wydajność, pracę w godzinach wieczornych, nocnych i weekendy (np. +100% za niedziele)
  • Praca w systemie trzyzmianowym (7-14:45 / 15-22:45 / 23-6:45)
  • Trzy przerwy na 8-godzinną zmianę, w tym dwie 10-minutowe płatne
  • Darmowy lunch podczas popołudniowej zmiany
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (min. 112h pracy miesięcznie)

Wymagania

  • Dostępność na minimum 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy w chłodni (2°C)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Logistyka i zakwaterowanie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w organizacji wyjazdu, w tym pomoc w rezerwacji biletów na autokar. Oferujemy zakwaterowanie i transport do/z pracy.

Opłaty (tylko w przypadku korzystania z usług OTTO):

  • Ubezpieczenie: €35,58/tydzień
  • Zakwaterowanie: €126,56/tydzień

Dodatkowe korzyści

  • Bezpłatna aplikacja myOTTO
  • Helpdesk 24/7
  • Program lojalnościowy
  • Kursy językowe i szkolenia
  • Udział w loteriach (np. OTTO Mega Rewards)

Nie czekaj, dołącz do 15 000 pracowników zatrudnianych przez nas każdego roku! Rozpocznij swoją holenderską przygodę już dziś!

Kontakt

Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na: applications@ottoworkforce.eu

Administrator Danych Osobowych: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce. KRS: 0000365511, NIP: 8961508583, REGON: 021351810. Nr KRAZ: 23365.