Order Picker – Branża Kwiatowa – angielski B1

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Honselersdijk
Wynagrodzenie: 13,75e brutto / godz
Stanowisko: Order Picker
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Miejsce pracy: Honselersdijk

Zakres obowiązków:

Kompletowanie zamówień (kwiaty cięte) zgodnie z zamówieniami klientów

Praca w magazynie o temperaturze od 3 do 7°C

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dostępność do pracy od zaraz na dłuższy okres

Chęć i motywacja do pracy

Własny środek transportu lub gotowość do dojazdu do pracy rowerem (do 10 km)

Oferta:

Wynagrodzenie:

€13.75 brutto/godz.

Dodatek wakacyjny i urlopowy

Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na konto

Program emerytalny Plus-Pensioen od pierwszego dnia pracy

Komfortowe zakwaterowanie (€127 tygodniowo)

Ubezpieczenie zdrowotne (€35.56 tygodniowo) z możliwością uzyskania dofinansowania do €123 miesięcznie

Transport do i z miejsca pracy (rower)

Możliwość długoterminowej współpracy

Wsparcie koordynatoró

Dostęp do dokumentów (paski wypłat, umowy, rozliczenia roczne) przez aplikację mobilną

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 602 460 130

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń