KLAVER Sp. z o.o.
Order picker- magazyn z odzieżą: praca w Holandii z językiem angielskim

Stanowisko: pracownik magazynu z odzieżą

Lokalizacja: De Meern oraz inne miasta!

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień
  • sortowanie odzieży
  • przygotowywanie do wysyłki
  • rozpakowywanie odzieży i wieszanie jej na wieszakach

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy - mile widziane
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęci do pracy

Oferujemy :

  • wypłata co tydzień
  • atrakcyjna stawka plus dodatki
  • stabilna praca na dłuższy okres czasu
  • samochód służbowy
  • opieka koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Wiktoria +48 731 901 913

Odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com/oferty

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – KRAZ 18450.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń