Orderpicker na magazynie spożywczym w Heerhugowaard/ Angielski +Prawo Jazdy

Data publikacji: 29-09-2024
Miejsce Pracy: Heerhugowaard
Wynagrodzenie: 13,27e brutto + dodatki
Stanowisko: Magazynier

Dla naszego klienta w Heerhugowaard poszukujemy osoby na stanowisko - ORDER PICKER.

Opis stanowiska:

- Zbieranie zamówień z artykułami spożywczymi.

- Praca w temperaturze +4 stopni Celsjusza.

- Od poniedziałku do piątku na dwie zmiany.

Stawka:

- 13,68 euro/h

- Dodatek w godzinach 19-22: 125%

- Nadgodziny: 125%

- Soboty: 150%

- Niedziele i święta: 200%

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

- Prawo jazdy.

- Możliwość podjęcia pracy na dłuższy czas.

Zapewniamy:

- Zakwaterowanie.

- Samochód służbowy.

- Ubezpieczenie.

- Wynagrodzenie w euro w systemie tygodniowym.

- Holenderską umowę o pracę.

- Dodatek wakacyjny + urlopowy.

Koszty:

- Zakwaterowanie: 132 euro tygodniowo.

- Ubezpieczenie: 37.86 euro tygodniowo.

- Dojazd do pracy: 5 euro dziennie.

- Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 euro dziennie w zależności od liczby pasażerów.

Kontakt:

- CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@humanbe.pl

- Kontakt telefoniczny: +48 602 460 130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń