Orderpicker na mrozni w Zaandam/ Panowie z angielskim

  • Data publikacji:
  • 28-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zaandam
  • Wynagrodzenie:
  • 15,26e/h
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Praca w Zaandam przy Zbieraniu Zamówień na Mroźni Atrakcyjne Warunki!

Poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy zbieraniu zamówień na mroźni dla naszego klienta w Zaandam.

Opis stanowiska:

– Rozpoczęcie pracy: od zaraz na dłuższy okres czasu

– Warunki pracy: -26 stopni Celsjusza

– Godziny pracy: zmiany wieczorne/nocne od 19:00 do 04:00

– Stawki: 13,27 euro/h brutto, dodatek 125% za godziny 00:00-04:00, oraz dodatek 1.99 euro do każdej godziny pracy

Wymagania:

– Język:angielski na poziomie komunikatywnym

– Prawo jazdy: mile widziane

Oferujemy:

– Zakwaterowanie:132 euro tygodniowo

– Auto służbowe

– Ubezpieczenie: 37,86 euro tygodniowo

– Dojazd do pracy:5 euro dziennie

– Dodatek dla kierowców:od 4 do 10 euro dziennie, w zależności od liczby pasażerów

– Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

– Holenderska umowa o pracę

– Darmowy ciepły posiłek podczas pracy

Dlaczego warto?

– Atrakcyjne wynagrodzenie:*13,27 euro/h brutto plus dodatki

– Stała praca: możliwość długoterminowego zatrudnienia

– Doskonałe warunki: darmowy ciepły posiłek, komfortowe zakwaterowanie, oraz dodatkowe benefity dla kierowców

Kontakt:

– Telefon: +48 602 460 130

– E-mail:rekrutacja@humanbe.pl

Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami i dołącz do zespołu w Zaandam już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń