Orderpicker odzież i zabawki - Pary i Single - Angielski B1

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Roosendaal
Wynagrodzenie: 400e/tygodniowo
Stanowisko: Order Picker
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Lokalizacja: Roosendaal, Holandia

Opis stanowiska:

Praca w magazynach z ubraniami, butami, drobnymi częściami do maszyn, zabawkami, artykułami kuchennymi i innymi produktami.

Obowiązki:

▪️Kompletacja zamówień za pomocą skanera ręcznego

▪️Załadunek i rozładunek towarów

▪️Sortowanie i pakowanie produktów

▪️Obsługa EPT

Wymagania:

▪️Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

▪️Doświadczenie w logistyce, najlepiej na podobnym stanowisku

▪️Dyspozycyjność i motywacja do pracy

▪️Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w nadgodzinach

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

13,68 EUR/h + bonusy i dodatki zgodnie z CAO

00:00 - 06:00 = 145%

06:00 - 21:00 = 100%

21:00 - 00:00 = 135%

Sobota = 150%

Niedziela = 200%

-Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne (35,49 EUR tygodniowo)

-Bezpłatny transport do pracy

-Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych (140 EUR za tydzień) – pokoje jedno lub dwuosobowe

-Dodatek transportowy, jeśli posiadasz własny transport

Kontakt:

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Telefon: +48 602 460 130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń