Orderpicker w magazynie z winamem w Amsterdamie/ Singli z angielskim B1

  • Data publikacji:
  • 12-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Amsterdam
  • Wynagrodzenie:
  • 13,43
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Orderpicker w magazynie z winem w Amsterdamie/ Singli z angielskim B1

Opis stanowiska:

- Zbieranie zamówień win

- Praca na jedną zmianie w godzinach 07:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

- Minimum jedna osoba z prawem jazdy

- Posiadanie butów roboczych

Stawka:

- 13.27 euro/h + stały dodatek 0.16 centów = 13.43 euro/h

- Nadgodziny powyżej 38 godzin: 130%

Zapewniamy:

- Zakwaterowanie

- Auto służbowe/dojazd do pracy

- Ubezpieczenie

- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

- Holenderska umowa o pracę

Koszty:

- Zakwaterowanie: 132 euro tygodniowo

- Ubezpieczenie: 37.86 euro tygodniowo

- Dojazd do pracy: 5 euro dziennie

- Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 euro dziennie w zależności od liczby pasażerów

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o kontakt!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń