Osoba do prowadzenia sklepu internetowego i strony

Data publikacji: 21-08-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk Kokoszki
Wynagrodzenie: 2000 zl/netto miesięcznie
Stanowisko: Sprzedawca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Prowadzenie i obsługa sklepu oraz strony internetowej

Obowiązki:

- sprzedaż internetowa (wystawianie paragonów, faktur, przygotowywanie wysyłek)

- obsługa klientów sklepu (mailowa, telefoniczna)

- wprowadzenie produktów na sklep internetowy

- monitorowanie stanów magazynowych oferowanego asortymentu

- redagowanie treści strony internetowej, aktualizowanie danych

Wymagania:

- znajomość PrestaShop

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (4 godz. dziennie)

- status studenta do 26 r. ż.

- umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań

- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 20 godz. tygodniowo

- możliwość długofalowej współpracy

- wynagrodzenie 2.000 zł/netto

W związku z poszerzeniem oferty asortymentu oferowanego naszym klientom, poszukujemy do naszego zespołu osoby, która wesprze nas w prowadzeniu i rozwoju sprzedaży internetowej. Jesteśmy firmą od lat funkcjonująca na rynku, zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz ich serwisem.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń