BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Pakowacz stali - Pracownik produkcji

Data publikacji: 14-07-2024
Miejsce Pracy: Dania, Hobro - Jutlandia Północna
Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja:Dania, Hobro - Jutlandia Północna

Zakres obowiązków:

  • Przemieszczanie metalowych profili na hali produkcyjnej
  • Obsługa suwnicy o nośności 5 ton (bez konieczności posiadania uprawnień)
  • Pobieranie dużych konstrukcji stalowych za pomocą suwnicyzgodnie z kolejnością
  • Współpraca z działem malowania

Wymagania:

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej, mile widziane przy produkcji typowo przemysłowej.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń