KLAVER Sp. z o.o.
Pakowanie świeżych warzyw- praca w Holandii – bez znajomości języka

  • Data publikacji:
  • 16-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 10-15 euro
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca w Holandii od zaraz, nie wymagamy znajomości języka obcego oraz doświadczenia.

Wszystkiego nauczysz się na miejscu.

Miejsce pracy: Holandia, Dronten

Stanowisko: pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  •  sortowanie i kontrola jakości warzyw
  •  krojenie świeżych warzyw
  •  mycie
  •  pakownie warzyw
  •  dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

  •  atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
  •  wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobierania zaliczek
  •  zakwaterowanie i ubezpieczenie
  •  umowę na warunkach holenderskich,
  •  na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

 + 48 570 670 866

Dominika  +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Kamila  +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Klaver sp. zo.o. ( KRAZ 18450 )