Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Piaskarz

Data publikacji: 10-05-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: od 3000 EUR netto
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Opis stanowiska

    • Piaskowanie
    • Montaż i demontaż części
    • Materiał: stal, stal ocynkowana, aluminium, stal nierdzewna (części pojazdów, bramy, ramy motocykli, zadaszenia, małe części i części maszynowe)
    • Przygotowanie części, prace szlifierskie itp.

Wymagania

    • Doswiadczenie na wyzej wymienionym stanowisku
    • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziany: własny samochód oraz prawo jazdy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Diety (Netto, od 60€) za każdy przepracowany dzien
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
  • Miłą obsługę
  • Brak Zeitkonta
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • 25 dni urlopu w roku
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)