Piaskarz w Niemczech: Atrakcyjna oferta w Neresheim

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Neresheim
Wynagrodzenie: 2250
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego piastkarza do pracy w Neresheim, Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym darmowe zakwaterowanie i niemiecką umowę o pracę.

Zakres obowiązków

  • Profesjonalne piaskowanie powierzchni
  • Przygotowywanie powierzchni pod proces piaskowania
  • Dbałość o jakość wykonywanych prac

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B1)
  • Własny samochód
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 07:00-17:00
  • Gwarantowane 168 godzin pracy miesięcznie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2250€
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech piaskarz, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 08:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń