Piaskarz od 535€ tygodniowo , Holandia

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Friesland
Wynagrodzenie: od 535-550€ netto tygodniowo
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Jesteśmy wpisani doRejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakopiaskarz

Opis stanowiska:

  • Piaskowanie dużych konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 535-550€ netto tygodniowo
  • Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako piaskarz
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy i auto

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń