Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Piekarz

Data publikacji: 17-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 8000
Stanowisko: Piekarz

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy: Piekarz

W tej chwili posiadamydwawolne wakaty. Oferta skierowana do kobiet, mężczyzn oraz par.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie składników do wypieku pieczywa na podstawie przepisów
  • Mieszanie składników i samodzielne wyrabianie ciasta
  • Obsługa pieca piekarniczego i dbałość o odpowiednie warunki pieczenia
  • Kontrola procesu pieczenia
  • Dbałość o higienę pracy
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Wyksztalcenie kierunkowe
  • Doświadczenie minimum 1 rok
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowęo pracę,
  • Stawka godzinowa:od16eurobrutto,
  • Pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).
  • Możliwość długotrwałej współpracy w renomowanej piekarni z tradycjami
  • Pracę w centrum miastaz łatwym dostępem do komunikacji miejskiej

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864. Oferta pracy tymczasowej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń