Piekarz - Amsterdam - Angielski B1+Prawo jazdy

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Amsterdam
Wynagrodzenie: 15,11e/h
Stanowisko: Piekarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Lokalizacja: Amsterdam

Obowiązki:

Odpowiedzialność za proces wypieku pieczywa i utrzymanie porządku.

Wymagania:

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

-Chęć rozwoju zawodowego

-Umiejętność pracy w grupie

-Gotowość do podjęcia pracy od zara

-Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy :

Stawka: od 15,11 €/h, z możliwością wzrostu

Praca na pełen etat, jedna zmiana

Szkolenia i rozwój zawodowy

Wypłaty tygodniowe

Zakwaterowanie: 132 €/tyg

Ubezpieczenie: 37,86 €/tyg + dodatek do ubezpieczenia

Dodatek dla kierowców

Kontakt:

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Telefon: +48 602 460 130

Jest to dobra propozycja, jeśli szukasz stabilnej pracy za granicą w dynamicznej branży.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń